Bendaş Rulman

Firma Profili

 
 
Bendaş Rulman 1989 yılından bu yana rulman sanayisine vermiş olduğu sınırsız hizmetlerin karşılığını, sektörde bulunduğu süreç içerisinde sunduğu sınırsız güven ve müşteri memnuniyeti ile, Bendaş Rulman İth. Ve Paz. Ltd. Şti.' ni kurarak ve bunun akabinde gerek ülke sınırları içerisinde gerek ise global arenada hızlı ve etkili bir şekilde kurumsallaşarak almıştır. Kendi markamız olan BDR ve distribütörlüğünü yaptığımız HF markaları başta olmak üzere siz değerli müşterilerimizin talep ettiği her tür rulmanın, ithalatını, toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Mevcut olarak 22 ülkeden oluşan güçlü ithalat ağımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunuyoruz.
 
Çin'in lider firmalarından, TSE teknisyenleri ile, bizzat Çin'de bulunan üretim tesislerinde yapmış olduğumuz TSE ve ISO testleri sonucunda elde ettiğimiz 2 ayrı TSE sertifikamız, kalite konusunda güvenilir kaliteyi hak eden siz değerli müşterilerimize garantimiz ve güvencemizdir. 
 
Geniş ürün yelpazemizle yurt içi ve yurt dışındaki tüm ölçekli sanayicilerimize uzun yılların verdiği bilgi ve deneyimimizle ve oluşturduğumuz kalite anlayışımızla hizmet vermekteyiz. 
 
Kaliteden taviz vermeden kendi markalarımızla ve uluslararası tanınmış markalarla stoklarımızı, partner firmalarımızla kurmuş olduğumuz güçlü ve güvenli ithalat ağımız sayesinde devamlı güncelliyoruz. Stoklu olarak çalıştığımız için sipariş vereceğiniz malların devamı her zaman stoklarımızda mevcuttur. 
 
İthalatımızı kendimiz yaptığımız için kalite ve fiyat konusunda oldukça iddialıyız. Ayrıca, Türkiye'nin her noktasına en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde teslimat yapmaktayız. 
 
Amacımız müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir prensibiyle siz değerli müşterilerimize ve sanayici dostlarımıza kaliteyi ve güveni, en uygun şartlarla ve en hızlı bir şekilde buluşturmaktır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da sunduğumuz uzman ve tecrübeli teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız. 
 
Bendaş Rulman Ltd. Şti olarak siz değerli müşterilerimize en içten dileklerimizle esenlikler diler, iş ve faaliyetlerinizde sizlere sonsuz başarılar dileriz...
 
Saygılarımızla,
BENDAŞ RULMAN