Bendaş Rulman

IKO RULMAN

 

Nippon Thompson firması, 1956 yılında kurulmuştur ve günümüze kadar piyasada doğan ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik sistemleri kullanarak her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmiştir.

IKO Rulmanları,  Nippon Thompson firması tarafından, çeşitli endüstri alanları için ileri teknolojik imkanlar kullanılarak geliştirilmiş ve üretilmiş, aynı zamanda yeni icatları takip ederek müşteri ihtiyaçlarını en iyi derecede karşılamak amacıyla geliştirilmiş bir dünya markasıdır.

Innovation (Yenilik ) , Know-How ( Teknik Deneyim ve Bilgi birikimi) , Originality (orijinalite) gibi kelimeler IKO markasının bel kemiğini oluşturur, ve ilk harfleri IKO markasını oluşturur.

IKO Bearings, teknolojik gelişmelerin sürekli olarak takip edildiği bir merkez olmayı hedefleyerek topluma katkıda bulunmayı sürdürmeyi amaçlamıştır. 

IKO Rulman, teknolojisini Japonya'da ilk olarak iğne masuralı rulmanların üretilmesi ve geliştirilmesinde kullanmıştır. Teknolojisini aynı zamanda, linear kızak sistemleri alanına girmekte kullanmıştır. IKO rulmanları yıllardır, endüstri sektörünün kritik alanlarında kullanılmaktadır. IKO ürünleri bu yönüyle özellikle endüstri alanında önemli bir yere sahiptir.

IKO Rulmanları, kuruluşundan beri, çevrede olan doğru değişikliklerin farkında olup, ürün çeşitliliğine her daim cevap vermiştir. IKO, bu yaklaşımla, Japonya'da ve dış ülkelerdeki müşterilerinin güvenini fazlasıyla kazanmış, deniz aşırı ülkelerde de performans-fiyat düzeyini her zaman korumayı başarmıştır.

IKO'nun amacı, yüksek kaliteli ürünler üretip, bu ürünleri güven çerçevesinde piyasa ihtiyaçlarına göre kullanıcılarına katma değer yaratan ürünler olarak ulaştırmaktır. Müşteri problemlerini tüm IKO rulman çalışanları, tek bir vücut olarak çözmede her zaman başarılı olmuşlardır ki bu da IKO' ya olan güvenin her zaman artarak devam etmesini sağlamıştır. 

IKO, rulmanın tüm dünyada, tüm sektörlerde olmazsa olmaz ürün grubu olmasının yanı sıra, bu ihtiyacın IKO gibi teknolojisi ile müşterilere katma değer sağlayan üreticiler sayesinde başarıldığının her zaman bilincinde olmuştur